Teraz znajdujesz się w: Strona główna - Doncella Beach

Doncella Beach
Luksusowy kompleks mieszkaniowy położony w Esteponie (Costa del Sol), w pierwszej linii zabudowy przy plaży, apartamenty, penthousy, dwupoziomowe rezydencje, od 1 do 5 sypialni

Filozofia

Kompleks Doncella Beach usytuowany jest zaledwie kilka minut od portu jachtowego i centrum miasteczka Estepona, w samym sercu Costa del Sol. Jest to popularny cel dla turystów udających się na południe Europy, zawdzięczający swą pozycję wspaniałym plażom i niepowtarzalnemu klimatowi. To miejsce w którym odkryjesz magię Morza Śródziemnego.

Uprzywilejowana lokalizacja z cudownym widokiem na cieśninę Gibraltaru, miejsce gdzie Europa spotyka się z Afryką.

"

Doncella Beach oferuje wszystko, co składa się na luksusowe i wygodne życie. Zaproponowany standard oraz usługi na najwyższym poziomie są ucztą dla zmysłów począwszy od wschodu aż do zachodu słońca.

"

Miłośnicy kolorów każdego dnia w Doncella Beach rozkoszować się będą bezkresnym błękitem Morza Śródziemnego, złotem kilometrowych plaż, intensywną zielenią eleganckich ogrodów oraz czystością bieli poranka przenikającej cały kompleks.

Wszystko w Doncella Beach jest wyjątkowe... Wykorzystane materiały oraz całe wykończenie są starannie dobrane i tworzą niepowtarzalną atmosferę różnorodności w każdym z apartamentów. Wysokiej jakości drewno pokrywające tarasy daje ciepło i współgra z chłodem marmurów wyścielających wnętrza apartamentów. To tylko przykład tego, co przygotowano w Doncella Beach, aby cieszyć Twe zmysły.

Doncella Beach dostarczy Ci doznań, które przy akompaniamencie delikatnego szumu morza pozwolą Ci się wyciszyć i korzystnie wpłyną na jakość Twojego życia.

NASZ ZESPÓŁ

Nasz międzynarodowy zespół sprzedaży składa się z wykwalifikowanych profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Mówimy w różnych językach.

FAQ, najczęściej zadawane pytania

Dlaczego Estepona?

Jedno z nielicznych miast na Costa del Sol, które zachowało harmonię pomiędzy nowoczesnością a naturą. W tej mało zurbanizowanej i spokojnej - ale najbardziej autentycznej części Hiszpanii- znajduje się najwięcej luksusowych hoteli.

W Esteponie odnajdziesz zakątki, które zachowały charakter typowej wioski rybackiej z andaluzyjskiego wybrzeża, otoczonego zielonym pasmem gór Sierra Bermeja.

Położona zaledwie kilka minut od Puerto Banús i w tej samej odległości od Sotogrande, sławnego kurortu w południowej Hiszpanii.

W promieniu 30 km znajduje się ponad 20 pól golfowych, 6 przystani jachtowych, miejsca gdzie można spędzać wolny czas i uprawiać różne dyscypliny sportowe.

Dlaczego Doncella Beach?

Ponieważ jest to nowowybudowany kompleks, UNIKALNY i EKSKLUZYWNY z UPRZYWILEJOWANYM POŁOŻENIEM W MIEŚCIE, W PIERWSZEJ LINII ZABUDOWY OD STRONY MORZA, skąd spacerem można dotrzeć do miasta i jego udogodnień.

Z cudownym widokiem na cieśninę Gibraltaru, mistyczne zetknięcie Europy i Afryki.

Aby sprostać wszystkim potrzebom, oferuje wyjątkową jakość i fascynujący wystrój, w połączeniu z szerokim wyborem różnego typu apartamentów i penthouse’ów zawierających od 1 do 5 sypialni.

Dlaczego apartament a nie willa?

W Doncella Beach znajdują się też mieszkania typu „VILLAS ON THE AIR”, zapewniające absolutną ciszę i spokój, stanowiące zamknięty i strzeżony przez 24 godziny kompleks, wyposażony w najnowocześniejszy system ochrony, gwarantujący komfort jego mieszkańcom.

Zarząd wspólnoty jest odpowiedzialny za utrzymanie przestrzeni wspólnych w kompleksie tj. śródziemnomorskich ogrodów, Spa, fontann itd. Zawsze będą one gotowe i zadbane, nie będziesz się musiał niczym martwić.

Dlaczego warto teraz inwestować w Doncella Beach?

Jest to jedna z ostatnich możliwości zamieszkania we pierwszej linii brzegowej, w sąsiedztwie morza.

Na niepewnym rynku, podatnym na wahania giełdowe, gdzie inwestycje w inne nieruchomości nie są wystarczająco bezpieczne, inwestycję w projekt taki jak DONCELLA BEACH można bez wątpienia porównać do zdeponowania nieoszlifowanego diamentu i odebrania po czasie cudownego klejnotu... Doncella Beach.


Galeria zdjęć:


Polecane apartamenty

2 sypialnie

Apartament 2 sypialnie

  • Powierzchnia: 127.88 m2.
  • Taras: 42.75 m2.

1 SYPIALNIA

Apartament 1 sypialnia

  • Powierzchnia: 76.13 m2.
  • Taras: 44.80 m2.

3 sypialnie

Penthouse 3 sypialnie

  • Powierzchnia: 358.28 m2.
  • Taras słoneczny: 170 m2.

Sieci społecznościowe

Dane kontaktowe:

Doncella Beach / Avda. del Carmen 89
29680 Estepona. Málaga, España
info@doncellabeach.com